Інструкція по застосуванню

Інструкція по застосуванню (використання) Монастирського чаю (збору). Як його правильно заварювати, як правильно приймати (пити), коли і в який час дня вживати? Як зберігати?

монастирський чай збірЯкщо ви тримаєте в руках мішечок з нашим Монастирським збором, значить, погодилися прийняти допомогу рослин у зміцненні вашого організму і позбавлення від мук, які доставляють вам хвороби. А саме для цього і призначені всі Монастирські збори:  від цукрового діабету ,  для чищення печінки  і  нирок ,  панкреатичний ,  від захворювань шлунково-кишкового тракту ,  від простатиту ,  від остеохондрозу ,  від алкогольної залежності ,  для схуднення  і т.д.
Трави і плоди, що входить до їх складу, - визнані природні лікарі. Але реалізувати свою цілющу силу вони зможуть тільки за наявності необхідних умов. І створити їм ці умови ваше завдання. Саме ви повинні допомогти лікарських травах себе зцілити. Як? Дотримуватися всіх правил приготування, вживання та зберігання чайного напою. Але не тільки. Від вас вимагається дотримуватися всіх заповідей траволікування, а саме бути:
  1. дисциплінованими  - дотримуватися режиму прийому настоїв;
  2. терплячими  - не закидала лікування, не бачачи миттєвих результатів;
  3. наполегливими  - пропити при необхідності кілька курсів, домагаючись повного лікування;
  4. розумними  - не заважати працювати збору, суворо дотримуватися прописану дієту; не займатися обжерливістю на тлі лікування трав'яним чаєм, щоб потім не звинувачувати його у марності. Як можна розраховувати, наприклад, на зниження цукру або схуднення, якщо уплітати за обидві щоки морозиво та тістечка, і нікому не вдалося стати непитущим, запиваючи "100 грам" фіточаєм;
  5. оптимістичними  - вірити, що в цьому запашному чаї ваше спасіння.
А тепер з відповідним настроєм вперед, до мети!

Інструкція щодо заварювання

Як заварювати Монастирський чай від діабету?
Як заварювати Монастирський чай?
Інструкція приготування цього цілющого напою проста у виконанні і мало чим відрізняється від заварювання звичайного чорного чаю. Для отримання смачного напою з плодами і травами, в якому міститься найбільша кількість корисних для діабетика речовин, необхідно врахувати такі нюанси:
  1. На 1 чайну ложку сухого збору береться 200 мл (гранований стакан до обідка) окропу;
  2. Настоюється чай завжди з доступом повітря, щоб трави могли "дихати";
  3. Заварювати збір можна кількома способами: в чашці, в ковшике, в термосі.
    • в порційній чашці з керамічним ситечком як звичайний чорний чай;
    • по кавовій технології: покласти збір в кухлик або турку, залити холодною водою, повільно довести до кипіння, зняти з вогню, нещільно накрити кришкою і остудити до приємної для пиття температури;
    • в термосі, якщо потрібно заготовити більший обсяг, ніж на один раз (не забувати, що горлечко під час настоювання пробкою затикати не можна);
  4. Заварений чай дозволяється зберігати в холодильнику не більше 2-х діб;
  5. Підігрів завареного чаю на водяній бані, а тим більше в "мікрохвильовці", неприпустимий; перед прийомом потрібно доливати в нього окріп.

Інструкція по прийому

Як приймати Монастирський чай від діабету
Як приймати Монастирський чай?
Пити запашний «чернечий» збір одне задоволення. Але потрібно пам'ятати, що чаювання ці лікувальні і вимагають уважного і грамотного відносини. Тільки правильне дозування і дотримання часових проміжків не дозволять розвинутися побічних ефектів і нададуть згодом ту дію, яку ви очікуєте.Це нескладно, якщо вивчити інструкцію:
  1. Чай потрібно пити щодня, по 1 чашці 3-4 рази на день. Це і профілактична, і лікувальна норма.
  2. Час настоювання затягувати не потрібно, 15 хвилин достатньо.
  3. Після першого зливу рекомендується відразу залити трав'яний збір гарячою водою знову.Вторинна заварка не менше корисна, насичений колір чаю покаже, що екстракція (витяг цінних компонентів) триває. Це буде розумною економією лікарського засобу.
  4. Допускається заварювати чай з ранку на весь день.Треба тільки рівномірно розподілити обсяг.
  5. Ніколи не змішуйте вміст різних зборів, навіть якщо вам хочеться вилікуватися від всього і відразу. Також буде помилкою додавати в збір інші трав'яні інгредієнти за принципом "чим більше, тим краще".
  6. Не виключаються такі смачні добавки в чай, як лимон, курага, мед.
  7. Розмірковуючи коли пити трав'яний напій, потрібно виходити з простого правила: якщо ви плануєте лікувати органи, розташовані вище талії, збори потрібно пити після їжі ( від остеохондрозу ,нирковий ), до їжі краще приймати збори при хворобах нижче талії ( від простатиту , від алкогольної залежності ). Такі збори впритул до їжі: до, під час або відразу після.

Інструкція по зберіганню

як зберігати монастирскйі чай від діабету
Як зберігати Монастирський збір?
Якість приготовляемого чаю безпосередньо залежить і від того, як збір зберігається. Щоб трави не втратили своєї цілющої сили, потрібно їх правильно зберігати:
  1. Cушение трави не можна тримати на світлі. Найкраще їм підійде темне, прохолодне (15-20 градусів за Цельсієм) сухе місце. Інакше у трав у зборі зміниться колір і з'явиться затхлий запах - лікувальний матеріал перестане бути таким.
  2. Вміст упаковки після розтину треба пересипати в герметично закривається тару (скляну банку, керамічну ємність, полотняний мішечок і т. Д.).
  3. Не застосовувати в якості вмістилища трав'яних зборів поліетиленові пакети та пластмасові контейнери.Ефірні масла в цьому випадку вступлять в реакцію з пластиком, утворюючи небезпечні сполуки.
  4. Термін зберігання за правилами складає 2,5 місяці, і перевищувати його небажано.

Коли правильно приймати Монастирські чаї та збори? До їжі, або ж після?

Людина здорова, коли знаходиться в гармонії з природою. Відновіть її, і ваш організм вдячно відгукнеться на турботу про нього. Будьте ближче до природи, і вона стане надійним захисником. А ще прислухайтеся до свого організму. Незважаючи на те що монастирські збори безпечні, вони мають право на індивідуальну непереносимість якихось компонентів. Не допустіть, щоб лікарська травичка стала отрутою, а була лише цілителем. Здоров'я з кожною чашкою  Монастирського чаю !

Немає коментарів:

Дописати коментар

Підписатися на: Дописи (Atom)